Etkili İletişim, Sunum ve İkna Teknikleri

İş yaşamındaki en önemli yetkinliklerinden biri olan iletişim ve sunum ve ikna tekniklerini en eğlenceli şekilde öğrenmek istemez misiniz?

Sunum nedir? Nasıl yapılır?
Sunum beden teknikleri nelerdir?
Anlattığımız konu nasıl daha eğlenceli olabilir?
İletişimde güveni nasıl sağlarız?
İletişimde temel prensipler nelerdi?
Söylenen yalanları nasıl anlarız?
Beden dilimizi kullanarak nasıl ikna ederiz?


Tüm bu soruların cevaplarını bulacağımız bu eğitimde aynı zamanda güven ve saygı içeren ilişkiler kurmayı, basit ve özlü bir dil kullanarak etkili iletişim kurma yollarını, dinleme becerisinin önemini, iş yerinde kültürlerarası anlayışı desteklemeyi ve İletişim engellerini ortadan kaldırararak iletişim kurma ve ikna etme yollarını keşfedeceğiz.

 

Eğitim Konuları:

Etkili İletişim Yetenekleri
İletişimde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Beden Dili
Dinleme Teknikleri
İyi Bir Dinleyici Olmak
İletişimde Yapılan Hatalı Davranışlar
Güzel Konuşma
Sunum Tekniklerinde Temel Unsurlar
Öğrenme ve Katılım Arasındaki Bağ
Katılımcıları Gözlemlemek ve Empati

 

Eğitmen:

Geveze, İstanbul Üniversitesi’ni bitirdikten sonra uzun yıllar turizm sektöründe rehber olarak çalıştı. 1991 yılında başladığı radyo kariyerinde sırasıyla Klas FM, Energy FM, Number One FM, Kiss FM, Power FM ve Virgin Radio'da yayın yaptı. Geveze, Super FM' deki programına halen devam etmektedir. 2010 yılından itibaren Bahçeşehir Üniversitesi’nde iletişim, sunum teknikleri ve beden dili üzerine öğretmenlik yapmaktadır. Kanal D, Star TV, Show TV, NTV gibi televizyon kanallarında programlar yaptı. Özel gece ve organizasyonlarda 1000’in üzerinde performans sergiledi. 2002 yılından bu yana tek kişilik oyununu 100’ün üzerinde oynadı. 2005’te kurulan ‘Fazla Mesai’ adlı orkestrası ile Özel organizasyonlar dahil 500’ün üzerinde konser verdi. Geveze’nin bugüne kadar, Veda Hikayeleri, Hayata Dair, Aşka Dair, Ateşle Yaklaşma, Siyah Beyaz Hikayeler, Tuzlu Kahve ve Kadın A.Ş adlı hikaye kitapları toplam 260.000 baskı ile yayımlandı. Son kitabı “Sonsuzluk” müzik albümü ile aynı tarihlerde raflardaki yerini aldı. Geveze aynı zamanda gitar, davul, klavye, saksafon gibi enstrümanlar da çalmaktadır.