Train the Trainer in the 21st Century

Eğitim sonunda katılımcılara İngiltere'de düzenlenen özel Train the Trainer in the 21st Century katılım sertifikası verilecektir!

 

Eğitimin Hedefi

Ders, öğretmenlere yardım ve eğitim yollarına odaklanır. İçerik pratik olarak yönlendirilecek. Dil öğretimi ile öğretmen eğitimi arasındaki önemli farklılıkları inceleyecek, farklı planlama yöntemlerini araştıracak ve oturumları sunacak ve "insan becerilerinizi" geliştireceksiniz. Kursun sonunda, ya bir eğitim pozisyonu almak ya da mevcut rolünüzde daha da ilerlemek için daha emin olmak için gerekli olan kilit alanları kavramış olacaksınız. Materyaller, grup tarafından yayınlanmış materyallerle desteklenen ana eğitmen tarafından kısmen özelleştirilecektir. HLT mag ve Teacher Trainer Journal gibi çevrimiçi kaynaklara aşina olacaksınız. Bu kurs, aynı zamanda, büyük miktarda İngilizce pratiği de sunmaktadır.

 

Hedef Kitle

Yerli konuşmacılar ve en az bir üst orta seviye İngilizce (B2) olan ana dili olmayan konuşmacılar

Öğretmen eğitmenleri veya danışmanları olmak isteyen deneyimli dil öğretmenleri

Becerilerini geliştirmek isteyen çalışmaların direktörleri de dahil olmak üzere öğretmen eğitimi için yeni olanlar

 

Tavsiye Edilen Okuma Listesi

*Introducing NLP: Psychological Skills for Understanding and Influencing People (Neuro-Linguistic Programming)- Joseph O'Connor and John Seymour
*Frames of Mind: The Theory of Multiple Intelligences- Howard Gardner

*Kursa katılmak için yukarıda önerilen kaynakları satın almak ya da eğitim sırasında yanınızda taşımak zorunda değilsiniz. Gerekli kaynaklar eğitmenimiz tarafından kurs öncesinde sizlerle paylaşılacaktır.

 

Sertifika

Kurs sonunda Pilgrims Teacher Training (İngiltere) tarafından verilen Katılımcı Sertifikası alacaksınız.