Gizlilik Politikası

Aşağıda, www.etzakademi.com sitesinde bulunan kişisel bilgilerin korunması ve gizlilik politikamız ile ilgili esaslar ve şartlar belirtilmektedir. Önemle belirtmek isteriz ki, kullanıcının belirtilen şartları kabul etmesi, bu kişinin ETZ Akademi Eğitim ve Danışmanlık (Bundan sonra “ETZ Akademi” olarak anılacaktır), www.etzakademi.com adresi aracılığıyla sağladığı bilgilerin kullanım şeklini kabul ettiği anlamına gelir.

Kişisel Bilgiler

ETZ Akademi'nin verdiği eğitimlere katılmak için Kullanıcı’nın, kendisine ait Ad, Soyad, elektronik posta adresi ile iletişim telefonu bilgilerini sunması gerekmektedir.

Bilgilerin Saklanması

ETZ Akademi, Katılımcı tarafından kendisine elektronik ortamdan sunulan kişisel bilgileri belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır. ETZ Akademi, yukarıda belirtilmiş olan bilgilerin katılımcı tarafından bildirilmesinin akabinde, bu bilgilerin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuata uygun şekilde kaydedildiğini katılımcılara bildirir.

Amaçlar

www.etzakademi.com sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikteki bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler ziyaretinizin saati ve süresi, ilgilenilen sayfalar ve daha önce ziyaret edilen site bilgisini içerebilir. Bu bilgiler sadece istatiksel amaçlı olmak üzere, platformumuzu geliştirecek fikirler üretebilmek ve siteyi daha sorunsuz işler hale getirmek adına kullanılır.
Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olarak hizmet vermektedir.

Bildirimler

ETZ Akademi, başka internet sitelerine link verebilir. ETZ Akademi, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz; ad-soyad, firma bilgileri, adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve katılımcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermektedir.

Onaylama

Katılımcı, bu koşulları kabul ettiği takdirde, kişisel bilgilerinin kişisel bilgiler dosyasına kaydedilmesini ve ETZ Akademi tarafından yukarıda belirtilen amaçlar için kullanılmak üzere otomatik uygulamaya alınmasını kabul ettiğini bildirmiş olur.

Değişiklik Hakları

ETZ Akademi, gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda Satış Sözleşmesi ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Buna hizmet bedeli eklenmesi vb. değişiklikler de dahildir. Bu eklemeler, değişiklikler, düzenlemeler, ya da iptaller ilan edilir edilmez internet sitesinde yayınlanacak, ayrıca Katılımcının kayıt esnasında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda en etkin yöntemlerle bildirimler yapılacaktır. Bu bildirimlerin gereği gibi yapılabilmesi için Katılımcının ETZ Akademi'ye sunduğu iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olması gerekmekte olup, aksi bir durumda ETZ Akademi sorumluluk kabul etmeyecektir. Katılımcı, ETZ Akademi eğitimlerine katılmaya devam etmekle olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.